Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

+1 -800-456-478-23

Emilia Clarke
Rozwiązanie Marketplanet zostało uruchomione w spółkach Grupy na terenie całego kraju. Wdrożenie rozwiązania pozwolą na usprawnienie i automatyzację procesu zakupowego w Grupie.

Automatyzacja obejmuje cały proces Purchase-to-Pay w organizacji. Tworzenie zapotrzebowania, jego akceptacja, wygenerowanie zamówienia, wystawienie faktury przez dostawcę i jej rozliczenie odbywa się online. Ponadto rozwiązanie Marketplanet zostało zintegrowane z systemem finansowo-księgowym Microsoft Dynamics AX, wykorzystywanym w Grupie Konsalnet, co pozwala na całkowitą automatyzację procesu rozliczania i księgowania faktur. Komunikacja elektroniczna z rynkiem odbywa się natomiast z wykorzystaniem rynku dla firm Marketplanet OnePlace. Wykorzystanie elektronicznej komunikacji pozwoli na generację oszczędności w finansowych i procesowych dla całej Grupy. Umożliwi też sprawną realizację procesu wewnątrz organizacji
Zostań dostawcą
Sprawdź nasze rozwiązania