Moduły Platformy Marketplanet

Platforma Zamówienia Publiczne - zobacz rozwiązanie

Zarządzanie przedsiębiorstwem

Dla nas liczy się Twój biznes

Zarówno w rozwiązaniach gotowych jak też tworzonych indywidualnie, dbamy aby dostarczana przez nas architektura umożliwiała pełne wykorzystanie potencjału naszego klienta.

Wykorzystujemy sprawdzone technologie

Nasze rozwiązania są oparte o technologie Java Enterprise - jedną z najczęściej wykorzystywanych technologii tworzenia zaawansowanych rozwiązań biznesowych.

Gwarantujemy udane projekty

Dzięki ścisłej współpracy z zespołem po stronie klienta, w ramach metodyki Agile minimalizujemy typowe ryzyka projektów informatycznych.

Utrzymanie i rozwój

W przeciwieństwie do firm stosujących taktykę „hit and run”, zostajemy z naszymi klientami na dłużej. Rozumiemy, że korzyści biznesowe przynosi nie samo wdrożenie, ale dopiero eksploatacja systemu. Aby to ułatwić zapewniamy helpdesk, wsparcie techniczne i biznesowe, z gwarantowanymi poziomami SLA.

Zdajemy sobie sprawę, że rozwiązań informatycznych nie tworzy się raz na zawsze. Dlatego czujemy się odpowiedzialni za zapewnieni możliwości rozwoju i zmian wdrożonych rozwiązań. Jednocześnie stale pracujemy nad ulepszaniem naszych narzędzi w ramach programu rozwojowego prowadzonego wspólnie z klientami.

Wybraliśmy Marketplanet, ponieważ firma sprawdziła się w wielu projektach i zdobyła podczas ich realizacji unikalne doświadczenie, a Platforma Marketplanet to jeden z czołowych systemów wspierających proces Purchase-to-Pay.

Mirosław Pyrzyna,

Wiceprezes Zarządu
Konsalnet Holding S.A.

Hosting i usługi cloud computing

Skorzystanie z naszych rozwiązań nie musi się wiązać z inwestycją w infrastrukturę IT. W ramach naszej działalności oferujemy zarówno dedykowane rozwiązania hostowane w naszej infrastrukturze, jak również standardowe rozwiązania dostępne w modelu chmury (cloud computing). Doskonale rozumiemy korzyści tego modelu, gdyż sami korzystamy z usług wyspecjalizowanego datacenter, pozostawiając dbanie o infrastrukturę firmom, dla których jest to podstawowa działalność. Umożliwia nam to oferowanie dowolnie skalowalnych rozwiązań przy zachowaniu optymalnych kosztów.

Nowe narzędzie to kompleksowe rozwiązanie dla naszych zakupów.

Roman Lorens,

Wiceprezes Zarządu
Black Red White S.A.

Integracja i bezpieczeństwo danych

Od początku istnienia firmy mamy do czynienia z wrażliwymi danymi naszych klientów. Zapewnienie bezpieczeństwa zarówno dla dedykowanych rozwiązań, jak i tych w chmurze traktujemy więc jako jeden z naszych głównych priorytetów, pełniąc rolę swego rodzaju instytucji publicznego zaufania. Aby potwierdzić, że stosujemy najwyższe standardy, przechodzimy okresowe audyty bezpieczeństwa zlecane zarówno przez nas jak i naszych klientów. Szczególną uwagę przywiązujemy do przetwarzanych przez nas danych osobowych. U podstaw architektury naszych systemów leży możliwość interakcji z innymi aplikacjami wykorzystywanymi przez klientów. Nasze rozwiązania obsługują podstawowe standardy wymiany danych, jak: WebService, SOA, pliki xml.

Dzięki temu jesteśmy w stanie integrować procesy zachodzące w różnych systemach oraz zapewniać spójne raportowanie i analizę danych.

Dzięki wykorzystanym rozwiązaniom jesteśmy na bieżąco informowani o zdarzeniach zakupowych naszych klientów

Joanna Stanilewicz,

Manager, Logistics and Customer Care Department
Reichle & De Massari

Centrala w Polsce

Marketplanet (Otwarty Rynek Elektroniczny)

ul Domaniewska 49

Trinity Park III

02-672 Warszawa

Pokaż na mapie

info@marketplanet.pl

(+48) 22 576 88 00

Biuro w Szwecji

Marketplanet (Otwarty Rynek Elektroniczny)

Augustendalsvägen 24

131 52 Nacka Strand

Stockholm - SWEDEN

Pokaż na mapie

Marketplanet (Otwarty Rynek Elektroniczny)

ul. Piotrkowska 270

90-361 Łódź

Pokaż na mapie

info@marketplanet.pl

(+48) 22 576 87 52

Napisz do nas

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z aktualnościami

Zapisz się

Dowiedz się więcej