Profesjonalisći

Doświadczenie cenimy bardzo wysoko. Osobom, które będą chciały razem z nami kreować nową jakość w obszarze Source to Pay, interesują się nowoczesnymi kanałami sprzedaży, a także balansują pomiędzy technologią i biznesem możemy zaproponować szerokie możliwości rozwoju i udział w ciekawych projektach wdrożeniowych i doradczych. Czego oczekujemy? Przede wszystkim zaangażowania, ponieważ by być efektywnymi i móc realnie wspierać biznesy naszych klientów, potrzebujemy ludzi, którzy łączą w codziennej pracy profesjonalizm i entuzjazm.

Praktyki

Od studentów oczekujemy przede wszystkim kreatywności i chęci do nauki. Rozumiemy to, że każdy musi zrobić kiedyś pierwsze kroki w biznesie, zwłaszcza w dobie rynku, na którym każdy chce pracownika z doświadczeniem, ale tylko nieliczni chcą się doświadczeniem dzielić.

Proces rekrutacji

Pierwsze wrażenie jest ważne…

Wyślij nam swoje CV i list motywacyjny, który pokaże nam, kim jesteś i pomoże ocenić czy do siebie „pasujemy” . W CV zwróć uwagę na pokazanie nam tych informacji o sobie, które uważasz, że będą przydatne na stanowisku, na jakie aplikujesz. W liście motywacyjnym napisz, dlaczego chcesz pracować właśnie z nami.

…ale naprawdę liczą się umiejętności…

Jeśli Twoje CV nas zainteresuje zaprosimy Cię do nas do biura, gdzie będą miały miejsce testy sprawdzające Twoje umiejętności. W zależności, na jakie stanowisko aplikujesz, mogą sprawdzać Twoje umiejętności językowe lub też bardziej szczegółowe kwalifikacje np. technologiczne.

…i Twoje nastawienie do pracy

Kolejnym etapem jest rozmowa z przełożonym, na której będziemy chcieli dowiedzieć się więcej o Twoim dotychczasowym doświadczeniu i poznać trochę Ciebie. Zainteresujesz nas przede wszystkim swoimi kwalifikacjami, jednak przy rozmowie zaciekaw nas swoją osobowością i postawą do pracy. Opowiedz nam nie tylko o swoim wykształceniu, ale też o zainteresowaniach i pasjach, aby pokazać nam siebie.

Rozpocznij karierę w Marketplanet

Zobacz aktualne ogłoszenia

Wierzymy w to, co robimy

Dlatego jesteśmy prawdziwie zaangażowani. Wiemy, że rozwój własny oraz praca zespołowa to podstawa innowacyjnych rozwiązań. Za naszą pracą stoi wiarygodność i profesjonalizm, kształtowany przez doświadczony i pełen pasji zespół.

Dajemy z siebie 100%

Dajemy z siebie 100%, ponieważ cenimy sobie zaufanie naszych klientów. Podpisujemy się pod zasadą – jeżeli coś robisz - rób to dobrze, na każdej płaszczyźnie. Budując rozwiązania na wieloletnim doświadczeniu, stale pracujemy nad udoskonaleniem naszych produktów i usług.

Unikamy korporacyjnej rutyny

Będąc przeciwnikami takiego modelu firmy, nie pozwalamy by ktokolwiek pozostał anonimowy. Elementem naszego systemu pracy jest podział na współpracujące ze sobą zespoły, integracja jest „przymusowa”. Żeby firma nie kojarzyła się tylko z pracą organizujemy eventy i wyjazdy, chociaż do nawiązania relacji wystarcza sama firmowa kuchnia.

Szanujemy czas

Pracujemy zadaniowo, czyli liczy się efekt, a nie ilość godzin spędzonych przed komputerem w biurze. W praktyce oznacza to, że czasem trzeba po prostu posiedzieć dłużej, aby w terminie dostarczyć najlepsze rozwiązanie klientowi. Wychodzimy z założenia, ze jeśli my dajemy możliwość elastycznych form pracy, nasi pracownicy także w piku projektowym podejdą do realizacji zadań z zaangażowaniem. Jednak zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest czas do odpoczynku, dlatego nadrzędną zasadą, jest oczywiście podejście work-life balance.

Centrala w Polsce

Marketplanet (Otwarty Rynek Elektroniczny)

ul Domaniewska 49

Trinity Park III

02-672 Warszawa

Pokaż na mapie

info@marketplanet.pl

(+48) 22 576 88 00

Biuro w Szwecji

Marketplanet (Otwarty Rynek Elektroniczny)

Augustendalsvägen 24

131 52 Nacka Strand

Stockholm - SWEDEN

Pokaż na mapie

Marketplanet (Otwarty Rynek Elektroniczny)

ul. Piotrkowska 270

90-361 Łódź

Pokaż na mapie

info@marketplanet.pl

(+48) 22 576 87 52

Napisz do nas

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco z aktualnościami

Zapisz się

Dowiedz się więcej